خرید فلومتر روزمونت

فلومتر روزمونت که فلو ترانسمیتر نیز نامیده می شود، یکی از دهها محصول با کیفیت شرکت رزمونت میباشد. flowmeter rosemount یا دبی سنج لبزاری برای اندازه گیری حجم مواد عبوری نسبت به زمان است. مطلع بودن از میزان جریان عبوری سیالات مثل گاز یا نفت در اغلب صنایع و به ویژه در صنعت پتروشیمی و نفت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. اندازه گیری دقیق جریان سیال عبوری در فرآیند ها به دلیل این که جرم ماده مصرفی را نشان می دهد، برای کنترل دقیق فرآیند و همچنین مباحث مالی بسیار مهم و تاثیر گذار است.

معرفی فلومتر روزمونت

فلومتر روزمونت یکی از ابزار های سنجش با دقت بسیار بالا برای محاسبات مختلف است و نتایج آن برای تهیه گزارش سرعت جریان بسیار کاربردی و حائز اهمیت می باشد. در اینجا با توجه به اهمیت بسیار زیاد فلومتر در صنعت و همچنین دارا بودن تنوع بسیار زیاد آن، قصد داریم تا به معرفی قیمت فلومتر روزمونت پرداخته تا علاوه بر کسب اطلاع از قابلیت ها و ویژگی های آن بتوانید با توجه به نیاز خود و صنعتی که در آن اشتغال دارید، فلومتر مورد نیاز خود را بررسی و انتخاب نمایید. کارشناسان ما در شرکت توسعه صنعت پایدار آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و همچنین برای خرید فلومتر رزمونت Flowmeter و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در حال حاضر شرکت Rosemount یکی از شرکت های تابعه شرکت Emerson Electric  است. دفتر مرکزی آن در Shakopee ، مینه سوتا واقع شده است ، جایی که آنها ابزار اندازه گیری فشار ، دما ، سطح ، جریان DP و بی سیم را تولید می کنند ، همچنین ابزارهای تحلیلی و تشخیصی برای تجزیه و تحلیل گاز ، تجزیه مایع ، اندازه گیری احتراق و تشخیص شعله و گاز است.

فلومتر روزمونت

فلومتر روزمونت جز یکی از دسته های فلومتر موسوم به فلومتر های مغناطیسی می باشد. فلومتر روزمونت دارای توانایی بررسی حجم سیال عبوری در واحد زمان با دقت بسیار زیادی هست. این فلومتر را که محصولی از شرکت امرسون میباشد میتوان به دلیل مقاومت و کیفیت بسیار بالایی که دارد در صنایع مختلفی همچون آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی و غذایی، دمای بالا و پایین و حتی در صنایعی که سیال خورندگی دارد استفاده کرد.

ویژگی های فلومتر روزمونت

 • فلومتر روزمونت قابلیت شناسایی و حذف نقاط نشتی را دارد.
 • طراحی بدنه بدون واشر برای ایجاد ایمنی بیشتر
 • توانایی اندازه گیری سیالاتی چون گاز داغ، بخار آب، روغن و … را دارد.
  قابلیت استفاده در فشار های بسیار بالا
 • قابلیت تعمیر و نگه داری آسان
 • دارای بالاترین درجه حفاظتی (IP68) می باشد.
 • دارای سنسور های جدا شده است.
 • دقت ± ۰٫۶۵% درصد از میزان حجمی برای مایعات
 • دارای دقت ± ۱% از میزان حجمی برای گاز و بخار
 • دارای خروجی هارت ۲۰-۴ میلی آمپر ۵ یا ۷
 • دارای خروجی پالس مقیاس پذیر هارت ۲۰-۴ میلی آمپر ۵ یا ۷
 • دارای ولتاژ ۹۰-۲۵۰ ۱۲-۴۲ VDCیا VAC, 50-60 Hz
 • تاییدیه های ایمنی : FM & CSA، ATEX ،IECEx
 • دارای حداکتر میزان اندازه گیری قابل اطمینان است.
 • پردازش سیگنال پیشرفته برای حذف نویز

تاریخچه شرکت رزمونت

شرکت فنی مهندسی رزمونت در سال ۱۹۵۶ در منطقه مینیاپولیس-سنت پل آمریکا با تمرکز بر صنعت هوافضا تاسیس شد ، که پس از گسترش برنامه فضایی ایالات متحده به سرعت در حال رشد بود. در سال ۱۹۶۶ ، این شرکت به صنعت پردازش تجاری تبدیل شد و به Rosemount Inc معروف شد.

بنیانگذاران رزمونت ، فرانک ورنر و ورن هیت ، در دهه ۱۹۵۰ اسکی را شروع کردند و تصمیم گرفتند چکمه اسکی را بهبود ببخشند. این امر منجر به چکمه اسکی رزمونت در سال ۱۹۶۵ ، یکی از اولین طراحی های کاملاً مصنوعی شد. این کارخانه اسکی در سال ۱۹۶۸ به Bass Sports فروخته شد ، اما مارک Rosemount مورد استفاده قرار گرفت تا اینکه در سال ۱۹۷۲ توسط Raichle خریداری شد.موفقیت قابل توجه رزمونت چندین شرکت با تکنولوژی پیشرفته را به خود جلب کرد. رزمونت در آگوست سال ۱۹۷۶ توسط شرکت برق امرسون خریداری شد.

زیمنه فعالیت فعلی شرکت رزمونت

در سال ۲۰۱۳ ، شرکت امرسون از خرید محل جدید دفتر مرکزی جهانی در Shakopee ، مینه سوتا برای دفتر محصولات مارک Rosemount خود خبر داد. ساختمان ۴۶۰۰۰ متر مربع در ابتدا برای ADC Telecommunications ساخته شده بود ، اما در سال ۲۰۰۱ قبل از اتمام کار متروکه شد و هرگز اشغال نشده بود.
مارک Rosemount با Emerson ، Emerson Automation Solutions ، Rosemount ، Rosemount Inc و Rosemount Engineering مرتبط است.