ترانسمیتر فشار زیمنس یکی از دقیق ترین و کاربردی ترین تجهیزات تولید شده در صنایع و همچنین در کشور های اروپایی می باشد که توسط شرکت زیمنس در آلمان تولید می شود. در ترانسمیتر فشار زیمنس به دلیل استفاده از پروتکل Profibus دارای تکنولوژی PROFISAFE جدید می باشد که ایمنی یکنواخت را از سیستم کنترل تا فرستنده فراهم میکند. نکته جالب و بارز در این ترانسمیترها، تنوع در مدل های مختلف است. بنابراین شما برای پروژه خود نیاز به هر دستگاهی با هر ویژگی و قابلیتی داشته باشید، به راحتی می توانید یکی از مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها را تهیه کنید و در پروژه خود به کار ببرید. برای خرید ترانسمیتر فشار زیمنس نیز کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. فروشگاه توسعه صنعت پایدار نماینده فروش ترانسمیتر فشار زیمنس Siemens در تهران و شهرستان ها می باشد. برای دریافت مشاوره  خرید ترانسمیتر فشار و دریافت قیمت ترانسمیتر فشار زیمنس میتوانید با کارشناسان فروش توسعه صنعت پایدار تماس بگیرید.

مشخصات فنی و مدل های ترانسمیتر فشار زیمنس

ترانسمیتر فشار زیمنس دقت و استحکام بسیار بالایی دارد. از ویژگی دیگر این ترانسمیتر می توانیم به استفاده ی راحت و آسان آن اشاره کنیم. این تجهیزات برای اندازه گیری فشار، فشار مطلق، فشار متغیر و تعیین سطح در محدوده ۱mbar- 700 bar بکار می روند و مطابق با استاندارد های صنعتی و گواهینامه های بین المللی طراحی و ساخته شده اند. همچنین ترانسمیتر زیمنس دارای متعلقات و آپشن های مختلف با غلاف های گوناگون است و قابل سفارش با نمایشگر و یا بدون نمایشگر می باشد. اندازه گیری فشار تفاضلی، اندازه گیری جریان و همچنین اندازه گیری سطح از دیگر وظایف این دستگاه می باشد. از دیگر ویژگی‌های جالب این دستگاه استفاده از تکنولوژی جدید و پیشرفته در تشخیص فشار و انتقال نتایج به دست آمده به اتاق کنترل است که انتخاب آن را برای شما راحت تر می کند.
اصولا این دستگاه ها دارای یک نمایشگر ال سی دی هستند که می توانند فشار را بر اساس مقیاس های مختلف گزارش کنند. این گزارش فشار و همچنین گزارش شدت جریان با استفاده از پروتکل های ارتباطی بین المللی به صورت بی سیم و از طریق کابل ارتباطی انجام می شود.
اگر بخواهیم به مدل های مختلف موجود در بازار از این ابزار اشاره کنیم می توانیم ترانسمیتر فشار زیمنس mf40337 و mf44337 ، ترانسمیتر فشار زیمنس SITRANS P 320/420 و SITRANS P500، ترانسمیتر فشار زیمنس SITRANS P DS III و ترانسمیتر فشار زیمنس SITRANS P310 را نام ببریم. این بدین معنی است که شما تنوع بالایی برای انتخاب دستگاه ترانسمیتر در اختیار دارید و می توانید گزینه های مختلفی را انتخاب کنید. البته این انتخاب باید بر اساس ویژگی دستگاه ها و همچنین سطح انتظار ما از فرآیند صورت بگیرد.
روند کار ترانسمیتر فشار زیمنس به این صورت است که بخش دیافراگم آن به مخزن یا سیستم مورد نظر در فرایند متصل می شود. هنگامی که فشار از طرف سیستم به این دیافراگم وارد میشود، یک مبدل برای تغییر فشار به شدت جریان وجود دارد که نتیجه نهایی را به صورت اعداد دیجیتالی برای فشار نمایش می دهد. امکان استفاده از اعداد برای نمایش دادن سطح مایعات در مخازن و یا موارد دیگر وجود دارد و به همین دلیل اهمیت زیادی به این تجهیزات داده می شود. برای کالیبره کردن این دستگاه اصولا از هارت ۴۷۵ استفاده می شود.
پرشر ترانسمیتر زیمنس از جنس چدن و استیل ضد زنگ ساخته شده است و توانایی بالایی در برابر فشار زیاد و شرایط خورنده دارد. دقت دستگاه برای گزارش فشار حدودا ۰.۰۶۵ درصد است و این پایداری را برای ۶۰ ماه حفظ می‌کند.
همچنین مدل های مختلف این فشارسنج ها می تواند فشار بین ۱ میلی بار تا ۷۰۰ بار را گزارش دهد که اعدادی قابل توجه به حساب می آیند. این بدین معنی است که می توان دستگاه را در شرایط مختلف به کار برد و از عملکرد آن اطمینان داشت. ترانسمیترهای فشار زیمنس در شدت جریان بین ۴ تا ۲۰ میلی آمپر کار می‌کنند و محدوده بسیار وسیعی از جریان را تحت پوشش خود قرار می دهند. در نهایت به عنوان نتیجه گیری می توانیم این دستگاه‌ها را به عنوان ابزاری دقیق، کارآمد و مفید در حوزه‌های مختلف صنعت و پالایشگاه معرفی کنیم.

نکاتی که در هنگام انتخاب ترانسمیتر فشار باید رعایت کنیم:

۱. نسبی یا مطلق بودن فشار
۲. محدوده ی اندازه گیری فشار
۳. دمای سیال
۴. نوع سیال
۵. نوع خورندگی ماده در ارتباط با سنسور
۶. نوع خروجی ترانسمیتر

خرید ترانسمیتر فشار زیمنس

ترانسمیتر فشار بدون شک به عنوان یک ابزار مهم و ضروری در فرآیندهای مختلف به کار گرفته می‌شود و می‌تواند از بسیاری از فجایع جلوگیری کند. این ابزار که تحت عنوان پرشر ترانسمیتر و یا ترانسدیوسر فشار در بازار معروف است، علاوه بر وظیفه اندازه گیری فشار، وظیفه کنترل آن را نیز بر عهده دارد و این در فرایندهای صنعتی بسیار با اهمیت است. کارشناسان فرآیند، وظایف زیادی را برای پرشر ترانسمیتر در نظر میگیرند و این به اهمیت فشار در انجام واکنش های شیمیایی یا تغییر حالت مواد بر میگردد. برای خرید ترانسمیتر فشار زیمنس و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت با کارشناسان ما در فروشگاه توسعه صنعت پایدار تماس بگیرید.

ترانسمیتر فشار زیمنسمزیت های پرشر ترانسمیتر

برای درک مزیت های ترانسمیتر فشار، می توانیم آن را با گیج فشار مقایسه کنیم. این مقایسه کمک می‌کند که درک ما نسبت به ترانسمیترها بالاتر برود و با شناخت و آگاهی بیشتری نسبت به آنها رفتار کنیم. از جمله مزیت های این ترانسمیترها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱. ترانسمیتر ها می توانند به صورت مستقیم سطح فشار و فشار تفاضلی را اندازه گیری کنند؛
۲. ترانسمیتر ها تقریبا می توانند هر محیطی را تحمل کنند و همچنین به صورت غرق شده هم استفاده شوند؛
۳. در تولید و ساخت ترانسمیترها از مواد پیزوالکتریک استفاده می شود که هم به میدان تابشی و هم الکترومغناطیسی مقاوم است؛
۴. پرشر ترانسمیتر می‌تواند به سیستم های دیگر مثل مدارهای الکتریکی متصل شود؛
۵. پرشر ترانسمیتر می‌تواند برای اندازه گیری فشار نسبت به فشار اتمسفر مورد استفاده قرار گیرد.

تاریخچه شرکت زیمنس (Siemens AG)

زیمنس (Siemens AG) یک شرکت آلمانی چندمنظوره‌‌ است که مرکز مدیریتی آن در برلین و مونیخ قرار دارد. این شرکت، با توجه به شعبه‌های متعددش، بزرگترین شرکت ساخت‌ و تولید و صنعت اروپا می باشد. تاریخچه‌ی فعالیت زیمنس قدمت ۱۷۰ ساله دارد که می توانیم در بازه‌های مختلف، تاثیرات این شرکت بزرگ را بر فناوری‌های انقلابی تاریخ و تجاری‌سازی آنها مشاهده ‌کنیم. شرکت زیمنس در حال حاضر در حوزه‌هایی نظیر صنعت، انرژی، سلامت و زیرساخت و صنایع شهری فعالیت می‌کند.