ترانسمیتر فشار روزمونت که به آن پرشر ترانسمیتر روزمونت نیز می گویند، دارای مدل های مختلفی می باشد که از محبوب ترین مدل های آن می توان ترانسمیتر فشار روزمونت ۳۰۵۱ و ۱۱۵۱ را نام برد. با پرشر ترانسمیتر روزمونت ۳۰۵۱ کنترل بیشتر و موثرتری بر روی تجهیزات کارخانه و تاسیسات خود دارید. با استفاده از این ترانسمیتر علاه بر اینکه پیچیدگی تجهیزات و تاسیسات شما کمتر می شود، هزینه های شما نیز کاهش خواهد یافت. ترانسمیتر روزمونت ۳۰۵۱ قادر است تا همزمان سطح، جریان و فشار را در تاسیسات شما اندازه گیری کند. شما توسط این ترانسمیتر دسترسی کامل به اطلاعاتی که باعث تشخیص، اصلاح و جلوگیری از خطاها می شود را خواهید داشت. با استاندارد بالای صنعتی این دستگاه و بالا بودن بازدهی آن، می توانید در سطح جهانی به رقابت بپردازید. فروشگاه توسعه صنعت پایدار نماینده فروش ترانسمیتر فشار روزمونت در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید ترانسمیتر فشار و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پرشر ترانسمیتر روزمونت با کارشناسان ما در توسعه صنعت پایدار تماس بگیرید.

معرفی شرکت روزمونت

شرکت روزمونت در سال ۱۹۵۶ میلادی تاسیس شد که بیش از ۵۰ سال است که در زمینه تولید ابزار اندازه گیری فشار سابقه دارد. این کمپانی مهندسی برای ساخت ابزارآلات دقیق مورد نیاز برای عملیات فضایی آمریکا بنا شد. از محصولات شرکت روزمونت اکنون بیشتر از ۱۰ میلیون ابزار دقیق در کشورهای مختلف به کار گرفته شده است.

خرید ترانسمیتر فشار روزمونت

ترانسمیتر فشار روزمونت ( پرشر ترانسمیتر روزمونت ) یکی از پر کاربردترین و دقیق ترین تجهیزات در کنترل پروسه های مختلف صنعتی و تولیدی ( پالایشگاه، کارخانه و واحدهای تولید و تاسیسات ) میباشد که قابلیت اندازه گیری فشار و سطح مایعات در مخازن را دارا میباشد. قابل به ذکر است که مدل هایی از این تجهیزات فشار روزمونت اسمارت SMART بوده یعنی قابلیت تنظیم با دستگاه کامو نیکیتور (communicator) را دارد و با توجه به مقادیر فشار دریافتی دارای خروجی ۲۰ – ۴ میلی آمپر بوده و تغذیه این ترانسمیتر ها ۲۴VDC میباشد که در سری s3051 , , 2088 , 1151 , 2051 تولید شده اند.

ترانسمیتر فشار روزمونت
نسل اول پرشر ترانسمیتر روزمونت

نسل اول پرشر ترانسمیتر روزمونت از نوع آنالوگ بود. این فشارسنج با مدل ۱۱۵۱ و در سال ۱۹۶۹ ساخته شده بود. نسل بعدی ترانسمیترهای شرکت روزمونت، دیجیتال بود که خروجی ۴-۲۰ میلی آمپر تولید می کرد. وزن ابزار نسل دوم حدودا نصف مدل ۱۱۵۱ بود. نسل جدید که با عنوان روزمونت ۳۰۵۱ تولید شده است، ۶ دسته بندی گوناگون را در بر می گیرد که در اینجا به معرفی این دسته بندی ها خواهیم پرداخت:

انواع ترانسمیترهای مدل ۳۰۵۱ روزمونت

  • ۳۰۵۱C؛ ترانسمیتر فشار Coplanar
  • ۳۰۵۱T؛ ترانسمیتر فشار In-Line
  • ۳۰۵۱CFA؛ فلومتر آنوبار
  • ۳۰۵۱CFC؛ فلومتر کامپکت
  • ۳۰۵۱CFG؛ فلومتر دارای اورفیس
  • ۳۰۵۱L؛ سطح سنج

با توجه به دسته بندی های بالا، از ترانسمیتر فشار دو مدل اول برای اندازه گیری فشار، استفاده می شود. جالب است بدانید که، روزمونت نسل سوم از ترانسمیتر ها را هم ارائه کرده است. این نسل که تحت عنوان ۳۰۵۱S معروف است، به طور همزمان می تواند فشار، اختلاف دما و فلو را اندازه گیری کند.

ترانسمیتر روزمونت مدل ۳۰۵۱C

این مدل از ترانسمیترهای روزمونت، یک فشارسنج صنعتی محسوب می شوند. از این ترانسمیتر برای اندازه گیری هر سه نوع فشاری که در بالا به آن ها اشاره شد، استفاده می شود. همچنین منیفولد یک تکه ای نیز به آن وصل شده است. از قابلیت های ۳۰۵۱C می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. قابلیت تشخیص خطای مدار قدرت دستگاه؛ قبل از این که فرایند تحت تاثیر عیب قرار بگیرد، با تشخیص ایراد حلقه الکتریکی دستگاه، ایمنی حداکثری دستگاه تامین می شود.
۲. با قرارگیری کلیدهای تنظیم بر روی آن، اپراتوری دستگاه به شکل محلی انجام می شود. منوی تنظیم آسان آن نیز سبب می شود که دستگاه در سریع ترین زمان ممکن تنظیم شود.

ترانسمیتر روزمونت سری ۳۰۵۱T

ترانسمیتر فشار روزمونت امرسون مدل ۳۰۵۱T (In-Line) بر اساس استانداردهای صنعتی برای اندازه گیری فشار گیج و فشار مطلق طراحی و تولید شده است. طراحی آن به گونه ای است که باعث می شود ترانسمیتر به طور مستقیم با پروسه در ارتباط باشد. بدین ترتیب نصب آن سریع، آسان و کم هزینه است.

ویژگی های ترانسمیتر مدل ۳۰۵۱T

۱. خروجی ۴-۲۰ میلی آمپری
۲. مانیتورینگ حلقه الکتریکی منسجم برای تشخیص تغییراتی که بر روی خروجی منتقل شده است.
۳. منوی ساده و همچنین پیکربندی با خوانایی بالا برای تنظیمات
۴. دارای گواهینامه ی ایمنی
۵. این مدل قابلیت های دیگری نیز دارد. مثل امکان استفاده از آن به همراه LCD. علاوه بر این، امکانات هوشمند آن نیز از از ویژگی های برجسته این ترانسمیتر است. فشار سنج روزمونت در صنایع مختلفی مانند داروسازی، صنایع تولید پلاستیک، مهندسی پزشکی و …. نیز کاربرد دارد.

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۲۰۵۱

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۲۰۵۱برای اندازه گیری فشار تفاضلی، مطلق و گیج به کار می رود. با این مدل هزینه های سیم کشی و طراحی به میزان زیادی کاهش می یابد.

ویژگی های ترانسمیتر فشار مدل ۲۰۵۱

۱. دقت عملکرد ۰.۰۵ درصد می باشد.
۲. تکنولوژی به کار رفته شده در آن، نصب مستقیم برای اندازه گیری فشار، فلو یا سطح را امکان پذیر می سازد.
۳. رابط اپراتوری راحت و محلی و استفاده از کلیدهای تنظیمات آسان به همراه راه اندازی ساده دستگاه نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد.

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۲۰۸۸

پرشر ترانسمیتر روزمونت مدل ۲۰۸۸، می تواند فشار سیالات و سطح مایع درون یک مخزن را اندازه گیری کند. این دستگاه دارای رنج های مختلفی است و فشار دریافتی را به شکل خروجی ۴-۲۰ میلی آمپری نمایش می دهد. همچنین این مدل از فشار سنج روزمونت، توانایی اندازه گیری فشار گیج و فشار مطلق را نیز دارد.

ویژگی های ترانسمیتر مدل ۲۰۸۸

۱. از نظر رنج می تواند تا حدود ۴۰۰۰ بار را اندازه گیری کند.
۲. داشتن حجم کم، اندازه سبک و قیمت مقرون به صرفه بودن آن
۳. دارای پروتکل هارت و خروجی جریان ۴-۲۰ میلی آمپر

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۱۱۹۹

پرشر ترانسمیتر روزمونت مدل ۱۱۹۹ برای اندازه گیری سطح مایعات، فلوی سیال، فشار، فاصله و چگالی مایعات استفاده می شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مدل، توانایی عملکرد در دماهای بسیار بالا و بسیار پایین است. علاوه بر این، در مواردی که اندازه گیری در داخل مواد خورنده یا موادی با ویسکوزیته بالا انجام می شود، این ترانسمیتر کاربرد دارد.

ترانسمیتر فشار روزمونت سری ۳۰۵۱S

ترانسمیتر فشار روزمونت سری ۳۰۵۱S یکی دیگر از معروف ترین مدل های ترانسمیتر امرسون روزمونت می باشد. این مدل، دارای ۶ ترانسمیتر است که آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

۱. ترانسمیتر فشار روزمونت مدل۳۰۵۱S کوپلانار(Coplanar)
۲. ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۳۰۵۱S In-Line
۳. ترانسمیتر چندگانه روزمونت مدل ۳۰۵۱S
۴. فلومتر روزمونت ۳۰۵۱D DP
۵. سنسور ریموت الکتریکی(ERS)
۶. سطح سنج مقیاسی روزمونت مدل ۳۰۵۱S

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۳۰۵۱S Coplanar

ترانسمیتر فشار ۳۰۵۱S برای اندازه گیری فشار تفاضلی، فشار گیج و فشار مطلق استفاده می شود. پلت فرم این سنسور امکان یکپارچه سازی منیفُلدها، اجزای اساسی و محلول مهر و موم را مهیا میکند.

ویژگی ها ترانسمیتر فشار مدل ۳۰۵۱S Coplanar

۱. دارا بودن عملکرد در حالت کلاسیک و Ultra
۲. خروجی جریان ۴-۲۰ میلی آمپری
۳. دارا بودن گواهینامه ایمنی
۴. دارای قابلیت نمایش اطلاعات و تنظیم از راه دور

ترانسمیتر فشار روزمونت مدل ۳۰۵۱S In Line

این ترانسمیتر نیز مانند ترانسمیتر فشار روزمونت سری ۳۰۵۱، برای اندازه گیری فشار گیج و فشار مطلق به کار می رود. ویژگی ها این دو ترانسمیتر نیز بسیار مشابه یکدیگر است. محدوده ی دمایی که سنسورها در آن محدوده کار می کنند، محدوده فشار قابل تحمل و مواردی نظیر دقت اندازه گیری، کدبندی و جنس بدنه و… در این مدل ها متفاوت است.