خرید فلومتر یوکوگاوا

فلومتر یوکوگاوا یا فلوترانسمیتر Flow Transmitter، دستگاهی است که از آن برای اندازه گیری مقدار سیالات عبوری از لوله ها در واحد زمان استفاده می شود. چون تعیین دقیق اندازه سیالات عبوری در صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت بالایی اندازه گیری شود تا بتوان بوسیله ی آن کنترل و نظارت بر تجهیزات را به خوبی انجام داد. با خرید فلومتر یوکوگاوا با بدنه بسیار مقاوم و ضد ضربه، این امکان را پیدا می کنید تا در شرایط مختلفی از آن استفاده کنید. شرکت توسعه صنعت پایدار نماینده یوکوگاوا YOKOGAWA در تهران و همچنین شهرستان ها می باشد. برای خرید فلومتر Flowmeter یوکوگاوا YOKOGAWA و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فلومتر یوکوگاوا با کارشناسان ما در شرکت توسعه صنعت پایدار تماس حاصل فرمایید.

معرفی انواع فلومتر یوکوگاوا

شرکت الکتریک یوکوگاوا Yokogawa Electric Corporation) Yokogawa-denki Kabushiki-kaisha) یک شرکت مهندسی برق و نرم افزار چند ملیتی ژاپنی است که دارای مشاغل مبتنی بر اندازه گیری ، کنترل و فناوری اطلاعات است.این شرکت نیروی کار جهانی با بیش از ۱۹۰۰۰ کارمند ، ۸۴ شرکت تابعه و ۳ شرکت وابسته در ۵۵ کشور کار می کند.شرکت Yokogawa پیشگام توسعه سیستم های کنترل توزیع شده بود و سری Centum DCS خود را در سال ۱۹۷۵ معرفی کرد.
برخی از شناخته شده ترین محصولات Yokogawa عبارتند از فلومتر ، سیستم های کنترل تولید، ابزار آزمایش و اندازه گیری، انتقال دهنده های فشار ، جریان سنج ، آنالیز کننده های اکسیژن ، ابزار فیلد باس ، سیستم های اجرای ساخت و کنترل فرآیند پیشرفته

فلومتر های مغناطیسی همچون فلومتر یوکوگاوا بوسیله ی سازو کار خود با اندازه گیری تغییرات شار مغناطیسی و همچنین سرعت جریان می توانند مقدار فلو را با دقت بسیار بالایی اندازه گیری کنند. فلومتر ژاپنی یوکوگاوا می تواند فلو آب، انواع مایعات در صنایع غذایی، بازها، نفت و حتی اسیدها و موارد بسیار زیاد دیگری را با دقت خوبی و با کیفیت بسیار بالا اندازه گیری کند.

فلومتر یوکوگاوا
خرید فلومتر یوکوگاوا

درباره فلومتر یوکوگاوا

فلومتر یوکوگاوا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود در ژاپن جز اولین فلومتر های حلقه ای است که در بازار جهانی عرضه شده است. هم اکنون فلومتر شرکت یوکوگاوا با کارایی بسیار بیشتر و با تغییراتی جهت کارکرد بهتر موجود شده است . فلومتر یوکوگاوا اکنون دارای درجه برودت بالاتر، راندمان حرارتی بسیار بالا، حفره های بسیار کمتر و با دارا بودن دو سنسور هوشمند قوی که نتیجه سالها تلاش و پشتکار شرکت Yokogawa Electric در زمینه تولید و ساخت فلومتر و همچنین استفاده از تجربه کاربران فلومتر یوکوگاوا می باشد. شرکت یوکوگاوا با کاهش هزینه های کل مالکیت، باعث کاهش هزینه ها و افزایش راندمان و در نهایت سود صنعت شما خواهد شد.

ویژگی ها فلومتر یوکوگاوا

 • با فلومتر YOKOGAWA می توان با توجه به نیاز پارامتر های مختلف را تعیین کرد.
 • و دارای سنسور تشخیص سطح چسبندگی سیال است.
 • همچنین با استفاده از آن قابلیت نظارت دائمی بر سطح عایق را خواهید داشت.
 • این دستگاه دارای یک الکترود جایگزین اختیاری است که به وسیله ی آن می توان با توجه به نیاز صنعت آن را حذف کرد.
 • مبدل یا جعبه ترمینال آن قابلیت چرخانده شدن جهت جهت گیری الکتریکی را دارا می باشد.
 • این Flowmeter دارای علائم روشن و تکمیلی است که می توان از آن برای کنترل و نظارت استفاده کرد.
 • با تعبیه کردن سوئیچ های مادون قرمز در آن این امکان را می دهد تا به راحتی و بدون باز کردن کاور جعبه آن بتوانید پارامتر ها را تنظیم کنید.
 • دارای توان دقت خواند ۰.۳۵ % می باشد.
 • توانایی ظرفیت بار حداکثری ۰.۲۲ μF است.
 • دارای مقاومت بسیار بالا بوده و می تواند از ۲۵۰ تا Ω ۶۰۰ مقاومت داشته باشد.
 • دارای سیگنال خروجی:یک خروجی جریان، یک خروجی پالس، یک خروجی آلارم،دو خروجی وضعیت
 • توانایی عبور دمای سیال:-۱۰ تا +۱۲۰ درجه سانتی گراد
 • توانایی دمای محیطی:۱۰ تا +۶۰ درجه سانتی گراد

معرفی شرکت یوکوگاوا

ریشه یوکوگاوا به سال ۱۹۱۵ برمی گردد، زمانی که دکتر تامیسوکه یوکوگاوا ، یک معمار مشهور، با تاسیس یک موسسه تحقیقاتی برای سنجش برق را در شهر شیبویا، واقع در توکیو کار را شروع کرد. او بعد از پیشگامی در امر توسعه و تولید کنتورهای الکتریکی در کشور ژاپن ، شرکت خود را در سال ۱۹۲۰ با عنوان Yokogawa Electric Works Ltd تاسیس کرد.
در سال ۱۹۳۳ یوکوگاوا تحقیق و ساخت ابزارهای هواپیما و کنترل کننده های جریان ، دما و فشار را آغاز کرد. در سالهای پس از جنگ ، یوکوگاوا علنی شد و اولین ضبط کننده های الکترونیکی خود را توسعه داد ، قرارداد همکاری فنی ابزارهای صنعتی مانند فلوترانسمتیر یوکوگاوا را با شرکت آمریکایی فاکسبورو امضا کرد و اولین دفتر فروش شرکت خود را در خارج از کشور ژاپن در شهر نیویورک افتتاح کرد.

تاریخچه شرکت یوکوگاوا

در سالهای دهه ۱۹۶۰ شرکت مقیاس بزرگ و کاملی پیدا کرد و وارد بازار تجزیه و تحلیل صنعتی شد و توسعه ، ساخت و فروش فلومترهای گرداب را آغاز کرد و در دهه بعد اولین کارخانه تولید محصولاتی ماننده فلومتر یوکوگاوا را  در خارج از ژاپن (سنگاپور) تأسیس کرد ، دفتر فروش خود را در اروپا ، و یکی از اولین شرکت هایی است که سیستم کنترل فرآیند توزیع شده را وارد بازار می کند. در سال ۱۹۸۳ شرکت Yokogawa با شرکت Hokushin Electric Works ادغام شد و در سال های آخر دهه ، وارد کار ابزار اندازه گیری با فرکانس بالا شد. در دهه ۱۹۹۰ ، یوکوگاوا برای نظارت بر تجارت خود در خاورمیانه دفتری در بحرین تأسیس کرد و وارد مشاغل اسکنر و بیوتکنولوژی شد.

در سال ۲۰۰۲ این شرکت با خرید شرکت اندو الکتریک به رشد خود ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ زمینه را برای سطح جدیدی از جهانی سازی در تجارت اتوماسیون صنعتی خود با تأسیس شرکت Yokogawa Electric International در سنگاپور فراهم کرد. در سال ۲۰۰۸ این شرکت با سیستم جدید آزمایش زیستی وارد بازار پشتیبانی کشف دارو شد.در آوریل سال ۲۰۲۰ ، Yokogawa فن آوری های تصویربرداری مایعات مستقر در Scarborough را به دست آورد.